Kto sme?

OSTAS s.r.o. je rodinná firma s dlhoročnými skúsenosťami v oblastiach tepelných izolácií, rekonštukcií bytových či domových jadier, klapiarčiny či stavebnej činnosti.

Father teaching son how to tie a tie
Image of engineering objects on workplace top view.Construction concept. Engineering tools.Vintage tone retro filter effect,soft focus(selective focus)

Ako pracujeme?

Vašu stavbu nezáväzne posúdime a navrhneme niekoľko funkčných riešení. Po odsúhlasení prebieha koordinácia stavebnej pripravenosti. Nasleduje realizácia certifikovanými pracovníkmi JK izolácie a kontrola kvality vykonanej práce. Kvalitu garantujeme zárukou v štandardnej dĺžke 60 mesiacov. 

Zameriavame sa na

Gas-pipeline
Tepelné izolácie

Termoizoláciou podláh, obvodových múrov, plochých a šikmých striech, priečok zabraňujeme v stavebných konštrukciách únikom tepla. Špecializujeme sa aj na izoloanie technických konštrukcií, distribučných sietí, častí komerčných zariadení.

ostas01
Rekonštrukcie jadier

Umakartové jadro je už aj vďaka nám u väčšiny panelákových bytov minulosťou. Rekonštrukciu riešime takpovediac “od podlahy” – samozrejmosťou sú nové priečky, nové rozvody, napojenia sanity (vaňa, sprcha, umývadlo, toaleta, práčka, sušička…), kompletné obkladačské práce..

Boy measuring length of starling-house roof
Klampiarske práce

Zaoberáme sa montážou odkvapov, žľabov, lemovaním, oplechovaním, výmenou strešnej krytiny, natieraním a ošetrovaním striech atď… taktiež riešime rekonštrukcie striech / strešných krytín a odkvapových systémov.

excavator in action
Stavebné práce

V našom portfóliu nechýbajú ani kompletné stavebné práce a rekonštrukcie rodinných či bytových domov. Murovanie, omietanie, zatepľovanie, sadrokartonárske, kladačské či maliarske práce.

Náš tím

marek
Marek Radúch
Riaditeľ

Marek začal svoje pôsobenie v spoločnosti už v roku 2004. Už vtedy mal jasný cieľ – vypracovať sa, nabrať potrebné skúsenosti týkajúce sa práce a chodu spoločnosti. Za spoločnosť koná od roku 2012.

milan1_kopia - kópia
Ing. Milan Radúch
Konateľ

Milan je  zakladateľom spoločnosti OSTAS s.r.o. V roku 2012 dal však príležitosť “mladej krvi”. Stále je však svojimi skúsenosťami v spoločnosti prínosom a dohliada na jej technickú a odbornú stránku.

Naši spokojní zákazníci

806-e1449893397257
Viera Kralovenská
Mondi Group, a.s, Ružomberok

“Sme veľmi radi, že sme oslovili práve firmu OSTAS, pretože kvalita poskytnutých prác a služieb splnila naše očakávania.”

ava09.jpg
Ján Revák
Noviciát spoločnosti Ježišovej, Ružomberok

“Na Vlkolínci má naša rehoľa chatu. Radi ju využívame najmä so svojimi farníkmi. Preto sme sa rozhodli ju v rámic možností zrekonštruovať. Najvhodnejším kandidátom sa stala spoločnosť OSTAS, nakoľko nám vyšla v ústrety s cenou a povahou rekonštrukčných prác. Za čo im aj touto cestou vyslovujeme obrovskú vďaku.”

ava08.jpg
Ing. Elena Šebová
Aquapark Dolný Kubín

“V Aquaparku sme riešili neustály problém s tobogánmi, ktorý nám spôsobil dodávateľ ešte pred spustením jarnej sezóny. Dostali sme referenciu na firmu OSTAS, ktorej sme zadali našu poťiadavku. Ku problému sa postavili priamo a navrhli konštruktívne riešenie. Odvtedy môžu naši klienti naplno využívať naše tobogány.”

17
Ing. Róbert Novák
Chemické závody, a.s, Nováky

“Firma OSTAS nám ponúkla naljlepšiu ponuku na zaizolovanie technologických rozvodov potrubia na nádržiach. S prevedením prác vyslovujeme maximálnu spokojnosť.”

xDSC_6589-e1450049280591
Mgr. Rastislav Stanček
farár

“Stále nám zatekalo do veže na kostole, s tým začali aj ostatné problémy, ako napríklad plieseň. Pán Radúch nám navrhol oplechovanie strechy, ktoré nám tento prloblém vyriešilo.”

ava07.jpg
Ing. Peter Maretta
Maretta Projekt

“S majiteľom firmy sa skvele spolupracuje, vždy má pre mňa v zálohe dobré nápady a konštruktívne riešenia.”

1441036417-e1449893458603
Katarína Mažgútová
Penzión LUKA

“Dlhé roky sme riešili domŕzanie nalepenej dlažby na otvorenej terase. Majiteľ firmy OSTAS navrhol terasu ukladanú na terče, čo sa nám veľmi osvedčilo. Ani po 5-tich rokoch od realizácie nemáme žiadne problémy a vyzerá to dobre. Firmu vrelo odporúčame.”

Realizovali sme

STAVEBNÉ PRÁCE

...bytovky, domy, tobogány... 

STAVEBNÉ PRÁCE

UKÁŽKA NAŠICH PRÁC

VIAC TU

tep. izolácie a klampiarske práce

...oplechovania, nádrže, rúry...

TEPELNÉ IZOLÁCIE A KLAMPIARSKE PRÁCE

UKÁŽKA NAŠICH PRÁC

VIAC TU

SADROKARTÓN

...rekonštrukcie, prestavby...

SADROKARTONÁRSKE PRÁCE

UKÁŽKA NAŠICH PRÁC

VIAC TU

REKONŠTRUKCIE JADIER

...bytové jadrá, kúpeľne, toalety...

REKONŠTRUKCIE JADIER

UKÁŽKA NAŠICH PRÁC

VIAC TU

Ako nás nádjete

Adresa

OSTAS s.r.o.
Matúškova 7
Dolný Kubín

Tu sme

Telefón

+421(0)903 446 376

+421(0)903 541 004

Email

m.raduch@gmail.com

ostassro@pobox.sk

Kontaktný formulár

Contact Form Demo (#1)